Ferie rozpoczęte, służby czuwają. Jak co roku ostrzegamy przed wchodzeniem na lód szczególnie teraz, kiedy nadchodzi odwilż! Mimo wszystko służby ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności. W dniach 05-07.02.2019 r. na zbiorniku wodnym w Goczałkowicach - Zdroju odbyły się wspólne ćwiczenia z zakresu ratownictwa na lodzie jednostek WOPR Tychy, JRG Pszczyna, JRG Żory oraz strażaków z OSP Góra, Goczałkowice - Zdrój, Pawłowice i Pielgrzymowice. Film.

Dyrekcja ZSiP1 w Katowicach ul. Paderewskiego 46 zatrudni 2 ratowników WOPR na pełen etat na basenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Paderewskiego 46 A.
Praca dwuzmianowa 1/ od godz. 6.00 do 14.00 2/ od godz. 14.00 do 22.00. Wymagane wykształcenie średnie, kursy KPP i ważne badania lekarskie. Wynagrodzenie zasadnicze na etat 3.015,00 zł. Zatrudnienie od 25 lutego br. na czas nieokreślony. Podanie i CV wraz  z pozostałymi dokumentami należy złożyć w sekretariacie (parter) Zespołu. Kontakt telefoniczny  32 255 50 36 wew. 20 Sekretarz: Barbara Graban-Luppa.

Zapraszamy do podręczników dla przyszłych młodszych ratowników WOPR  i ratowników WOPR: 
e-mr
e-rw

Foto
Film

Dołącz do nas

Więcej...

Harmonogram szkoleń

Więcej...

praca dla ratownika

Więcej...

Witajcie

na stronach poświęconych wopr

Więcej...

Śląska

grupa interwencyjna

Więcej...

Kalendarz

ważnych przedsięwzięć

Więcej...

Copyright 2015 | All rights reserved: Śląskie WOPR | Design: mappo.pl