Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie ogłasza rekrutację na stanowisko ratownik WOPR. Wykształcenie średnie. Dwuletni staż pracy na w/w stanowisku. Oferujemy umowę o pracę w systemie dwuzmianowym, w równoważnym czasie pracy.
Wymagania: 1. uprawnienia ratownika wodnego zgodne z obowiązującymi przepisami; 2. aktualne uprawnienia KPP; 3. aktualne badania SANEPID; 4. gotowość do pracy zmianowej; 5. zaangażowanie w pracę; 6. umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane dodatkowe kwalifikacje tj. instruktor nauki pływania. Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby MOSiR 43-190 Mikołów ul. Konstytucji 3 Maja 31 lub przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu 14 lutego 2018 r., w środę o godzinie 12.00 odbędzie się msza poświęcona pamięci Zmarłego Franciszka Działasa. Msza odbędzie się w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Wniebowzięcia NMP w Katowicach ul. Graniczna 29.

e-mr podręcznik

30 stycznia o godz. 11 na piekarskim lodowisku MOSiR odbył się pokaz ratownictwa lodowego połączony z pogadanką nt. bezpieczeństwa, który wspólnie zorganizowali piekarski WOPR, Państwowa Straż Pożarna z Piekar Śląskich, piekarska Policja i Straż Miejska. Info.

Jak co roku, przed feriami zimowymi szkolą się i ćwiczą służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców na akwenach wodnych naszego województwa. W dniu 25.01.2018 r na zbiorniku wodnym w Goczałkowicach-Zdroju swoje umiejętności doskonaliły jednostki PSP Pszczyna, PSP Żory, OSP Łąka, OSP Góra oraz ratownicy GI Śląskiego WOPR. W tym roku Strażacy i Ratownicy w związku z aktualnie panującymi warunkami atmosferycznymi, mieli okazję ćwiczyć i sprawdzić swoje umiejętności w warunkach naprawdę kruchego lodu. Foto.

Dołącz do nas

Więcej...

Harmonogram szkoleń

Więcej...

praca dla ratownika

Więcej...

Witajcie

na stronach poświęconych wopr

Więcej...

Śląska

grupa interwencyjna

Więcej...

Kalendarz

ważnych przedsięwzięć

Więcej...

Copyright 2015 | All rights reserved: Śląskie WOPR | Design: professional-it.eu