Film.

Informujemy, iż ze względu na zbyt małą liczbę kandydatów, szkolenie specjalistyczne na wodach szybkopłynących nie odbędzie się.

Śląskie WOPR w dniach 27-28 października 2018 r. organizuje szkolenie specjalistyczne na wodach szybkopłynących. Szczegóły w załączniku. Wietrznica_szkolenie

Praca popołudniami dla ratownika (z KPP) za 20 godzin w tygodniu 1300 zł za miesiąc (na rękę) (student do 26 lat) Basen na Tysiącleciu Ułańska 7a w Katowicach; godziny pracy: poniedziałek 16-21, wtorek, środa, czwartek 17-21, piątek 17-20. Praca spokojna, dużo przerw miedzy grupami.
Chętnych proszę pisać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić na: 500 606 423. Interesuje Cię tylko część dni? Pisz również. Jest opcja wymieniających się ratowników.

Pogrzeb śp. Piotra Leśniak odbędzie się w dniu 5 października 2018 r. o godz. 13.00 w Kaplicy Cmentarnej Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach. Dojazd do kaplicy na cmentarzu od ul. Leopolda (możliwy parking obok cmentarza - sklep Biedronka).

W dniu 29 września 2018 r. zmarł nasz przyjaciel, Wiceprezes Oddziału Miejskiego WOPR Katowice Piotr Leśniak. Piotrek był ratownikiem, sędzią pływackim, motorowodniakiem. Piotruś, dziękujemy, że byłeś z nami!

Dołącz do nas

Więcej...

Harmonogram szkoleń

Więcej...

praca dla ratownika

Więcej...

Witajcie

na stronach poświęconych wopr

Więcej...

Śląska

grupa interwencyjna

Więcej...

Kalendarz

ważnych przedsięwzięć

Więcej...

Copyright 2015 | All rights reserved: Śląskie WOPR | Design: professional-it.eu