Film

Film

Śląskie WOPR zatrudni ratowników wodnych na sezon letni w terminie 22.06-02.09.2018 r. w Ośrodku Rekreacyjnym Planty w Mikołowie. Zainteresowane osoby posiadające aktualne wszystkie uprawnienia do pracy w charakterze ratownika wodnego prosimy o kontakt na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 500543210. Praca codziennie od 9.00-19.00 gwarantowana (310 godzin miesięcznie m.in. 4650,00 zł brutto), umowa zlecenie, wynagrodzenie od 15,00 zł do 16,50 zł w zależności od doświadczenia i deklarowanego czasu zatrudnienia. Na zainteresowanych oczekujemy do dnia 5 marca 2018 r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie ogłasza rekrutację na stanowisko ratownik WOPR. Wykształcenie średnie. Dwuletni staż pracy na w/w stanowisku. Oferujemy umowę o pracę w systemie dwuzmianowym, w równoważnym czasie pracy.
Wymagania: 1. uprawnienia ratownika wodnego zgodne z obowiązującymi przepisami; 2. aktualne uprawnienia KPP; 3. aktualne badania SANEPID; 4. gotowość do pracy zmianowej; 5. zaangażowanie w pracę; 6. umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane dodatkowe kwalifikacje tj. instruktor nauki pływania. Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby MOSiR 43-190 Mikołów ul. Konstytucji 3 Maja 31 lub przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu 14 lutego 2018 r., w środę o godzinie 12.00 odbędzie się msza poświęcona pamięci Zmarłego Franciszka Działasa. Msza odbędzie się w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Wniebowzięcia NMP w Katowicach ul. Graniczna 29.

Dołącz do nas

Więcej...

Harmonogram szkoleń

Więcej...

praca dla ratownika

Więcej...

Witajcie

na stronach poświęconych wopr

Więcej...

Śląska

grupa interwencyjna

Więcej...

Kalendarz

ważnych przedsięwzięć

Więcej...

Copyright 2015 | All rights reserved: Śląskie WOPR | Design: professional-it.eu